Kaan Yıldırım’ın Ablası Pınar Deniz’in Fotoğrafını Paylaşarak “Ben Bu Dönemde Böyle Mi Kaldım?” dedi
![](https://karkamis-haber.com.tr/wp-content/uploads/2023/08/kaan-yildirimin-ablasi-pinar-denizin-fotografini-paylasarak-ben-bu-donemde-boyle-mi-kaldim-dedi-K9ZrZACW.webp)
Geçtiğimiz günlerde Kaan Yıldırım’dan evlilik teklifi alan Pınar Deniz’e baldızından büyük jest geldi! Görümce Nilüfer Yıldırım, Pınar Deniz’in tek fotoğrafını Instagram’da paylaştı. ayrıntılar ?
Pınar Deniz ve Kaan Yıldırım tam bir yıldır tam gaz devam ediyor.
![](https://karkamis-haber.com.tr/wp-content/uploads/2023/08/kaan-yildirimin-ablasi-pinar-denizin-fotografini-paylasarak-ben-bu-donemde-boyle-mi-kaldim-dedi-0-uvVgCBms.jpg)
Dizi dönemi bitince bu yaz birlikte tatil yapan çift, önce Bodrum’a ardından Yunanistan, İtalya ve son olarak İngiltere’ye gitti.
![](https://karkamis-haber.com.tr/wp-content/uploads/2023/08/kaan-yildirimin-ablasi-pinar-denizin-fotografini-paylasarak-ben-bu-donemde-boyle-mi-kaldim-dedi-1-xOVwHf2m.jpg)
Ve son birkaç gün içinde aşkta patlayıcı bir gelişme oldu. Pınar Deniz ve Kaan Yıldırım’ın paylaşımlarından çiftin evlilik kararı aldığını hepimiz anladık!
![](https://karkamis-haber.com.tr/wp-content/uploads/2023/08/kaan-yildirimin-ablasi-pinar-denizin-fotografini-paylasarak-ben-bu-donemde-boyle-mi-kaldim-dedi-2-fTybO9Hl.jpg)
Kaan Yıldırım’ın ablası Nilüfer Yıldırım ile yakın ilişkisi olduğu bilinen Pınar Deniz’in aileye girdiği ve her şeyin yolunda olduğu zaten konuşulmuştu.
![](https://karkamis-haber.com.tr/wp-content/uploads/2023/08/kaan-yildirimin-ablasi-pinar-denizin-fotografini-paylasarak-ben-bu-donemde-boyle-mi-kaldim-dedi-3-QHY1kz6C.jpg)
İkilinin aşkını kucaklayan ablasının ardından Kaan Yıldırım’ın annesi de Pınar Deniz’in peşine düşerek evlilik tezlerinin sadece bir tartışma olmadığını anlamamızı sağladı.
![](https://karkamis-haber.com.tr/wp-content/uploads/2023/08/kaan-yildirimin-ablasi-pinar-denizin-fotografini-paylasarak-ben-bu-donemde-boyle-mi-kaldim-dedi-4-rpa3crDP.jpg)
Kaan Yıldırım’ın ablası Nilüfer Yıldırım, geçtiğimiz günlerde paylaştığı “Yaz” paylaşımına Pınar Deniz’in tek fotoğrafını ekledi.
![](https://karkamis-haber.com.tr/wp-content/uploads/2023/08/kaan-yildirimin-ablasi-pinar-denizin-fotografini-paylasarak-ben-bu-donemde-boyle-mi-kaldim-dedi-5-VufJkhai.jpg)
Biliyorsunuz kaosu seven bir milletiz. söylemeden edemiyor! ?
![](https://karkamis-haber.com.tr/wp-content/uploads/2023/08/kaan-yildirimin-ablasi-pinar-denizin-fotografini-paylasarak-ben-bu-donemde-boyle-mi-kaldim-dedi-6-acYqNOZZ.jpg)
1. Ama siz istediğinizde oluyor demektir! İşte tanığı da evliliğe adım atan yeni çiftimiz! Gelin yorumlara birlikte göz atalım! Yengesinin jestine sessiz kalmayan Pınar Deniz’den başlayalım ?
![](https://karkamis-haber.com.tr/wp-content/uploads/2023/08/kaan-yildirimin-ablasi-pinar-denizin-fotografini-paylasarak-ben-bu-donemde-boyle-mi-kaldim-dedi-7-8fhtdjyl.jpg)
2. ?
![](https://karkamis-haber.com.tr/wp-content/uploads/2023/08/kaan-yildirimin-ablasi-pinar-denizin-fotografini-paylasarak-ben-bu-donemde-boyle-mi-kaldim-dedi-8-eh5Vc6cn.jpg)
3. ?
![](https://karkamis-haber.com.tr/wp-content/uploads/2023/08/kaan-yildirimin-ablasi-pinar-denizin-fotografini-paylasarak-ben-bu-donemde-boyle-mi-kaldim-dedi-9-Emqmitrv.jpg)
4. ?
![](https://karkamis-haber.com.tr/wp-content/uploads/2023/08/kaan-yildirimin-ablasi-pinar-denizin-fotografini-paylasarak-ben-bu-donemde-boyle-mi-kaldim-dedi-10-zlZILlvg.jpg)
5. Peki yengenin yaptığı jeste ne dersiniz? Yorumlarda buluşalım!
![](https://karkamis-haber.com.tr/wp-content/uploads/2023/08/kaan-yildirimin-ablasi-pinar-denizin-fotografini-paylasarak-ben-bu-donemde-boyle-mi-kaldim-dedi-11-P5eFRukQ.jpg)