Haber

Önder Tahmazoğlu’ndan öğrencilere 120 bin tişört

Gençleri spor yapmaya teşvik etmek amacıyla halı sahalar, voleybol sahaları, yüzme havuzları ve spor salonları yaptıran Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Şahinbey Mahallesi’ndeki ortaokul ve lise öğrencilerine 120 bin adet rengârenk tişört hediye ediyor.

GENÇLERİMİZİN HER ALANDA BAŞARILI OLMASINI İSTİYORUZ

İlk dağıtımı Hürriyet Ortaokulu’nda başlatan Önder Mehmet Tahmazoğlu, “Şahinbey Belediyesi olarak gençlerimizin spor, sanat ve kültür alanlarında başarılı olmalarını istiyor ve destekliyoruz. Bu anlamda 14.500.000 kitap dağıtırken 5 okul yaptırdık. Ayrıca 215 Gençlik Merkezi, mahallelerimiz için 11 kütüphane ve okullar için 30 Z kütüphanesi kurduk. Parklarımıza ve okullarımıza 215 adet halı saha yaparak ücretsiz olarak gençlerimizin hizmetine sunduk. Okullarımıza 524 tenis masası bağışladık. Ayrıca her yıl gençlerimize spor ayakkabı dağıtıyoruz. Bu yıl da dağıtacaklarımızla birlikte 1.068.000 adet spor ayakkabıyı gençlerimize hediye edeceğiz. Daha önce de forma, eşofman, futbol, ​​basketbol ve voleybol topu dağıttık. Şu anda tüm ortaokul ve lise öğrencilerine 120.000 tişört hediye ediyoruz. Spor sahaları inşa ederek ve spor malzemeleri dağıtarak gençlerimizi daha fazla spor yapmaya teşvik ediyoruz. Ayrıca 104.000 adet bisiklet alıp beğenilen ve teşekkür edilen öğrencilerimize dağıtıyoruz. Böylece gençlerimiz hem eğitimde hem de sporda başarılı olacak. Gençlerimiz için Akkent Mahallemizde 40.000 m2 alan üzerine 24 saat açık olacak karşı konulmaz bir kütüphane inşa ediyoruz. İnşallah 29 Ekim’de kütüphanemizi gençlerimizin ve vatandaşlarımızın hizmetine sunacağız.dedi.

BAŞKANIMIZA TEŞEKKÜR EDERİZ

Başkan Mehmet Tahmazoğlu’nun hediye ettiği tişörtleri giyerek spor yapan öğrenciler “Cumhurbaşkanımız bizi her alanda destekliyor. Spor yapalım diye bize bisiklet, spor ayakkabı, futbol, ​​basketbol ve voleybol topları veriyor. Pandemi döneminde bize bir tablet verdi. Başarıyı teşvik etmek için birçok hediye ve gezi düzenler. Kütüphaneler yapar. Okulumuza gelip bizimle spor yaptı. Başkanımızdan memnunuz”dediler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu